spotkanie

SPOTKANIE BLOGEREK W BRODNICY

wtorek, marca 15, 2016 MARLIE 3 Comments

 Witam Kochani!

Obiecałam przygotować post o spotkaniu blogerek, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Spotkałyśmy się 5 marca o godz.13.00 w uroczym mieście w Brodnicy w woj. kujawsko - pomorskim w  klubokawiarni ,,Starówka". Jest to miejsce bardzo klimatyczne, miałyśmy salę dla siebie.  Każda z uczestniczek zabrała ze sobą podarunki dla czworonożnych przyjaciół ze schroniska ,,Reksio". Patrycja  z bloga kobiecyzywiol.pl zorganizowała świetne spotkanie.Bardzo jej dziękuję, iż mogłam ją poznać oraz inne blogerki. Mam cichą nadzieję, że być może jeszcze raz uda się nam być w równie świetnym, doborowym gronie.
Na początku spotkania każda z nas krótko opowiedziała o sobie , jak i o swoim blogu. Wyszło to naprawdę świetnie. Pogawędziłyśmy sobie przy przepysznym torciku, który przywiozła Madzia z krainakobiecosci.pl. Po wypitej kawce i herbatce nadeszła pora na losowanie karteczek i odpowiedzeniu na pytanie:) Był to naprawdę świetny pomysł.

Patrycja po prostu zawaliła nas upominkami. Nie wiem jak ona to zrobiła, że udało jej się to wszystko tak zorganizować. Jestem pod wrażeniem i cały czas wspominam te spotkanie.Roksana z bloga przedstawiała nam ciekawy wykład na temat kosmetyków Plus dla Skóry. Produkty te są dostępne do kupienia w aptekach. Każda z nas otrzymała 3 produkty od firmy, które wcześniej miałyśmy okazję wybrać. Roksana przywiozła więcej produktów, by każda uczestniczka spotkania mogła poznać bliżej ofertę kosmetyków Plus dla Skóry oraz wypróbować ją na własnej skórze.
To jeszcze nie wszystko...Patrycja również zaprosiła panią Karolinę z Natur House, która przekazała nam bardzo ciekawe i istotne informacje dotyczącego zdrowego odchudzania. Dowiedziałyśmy się co powinno najczęściej ,,lądować'' na naszych talerzach, a co należy wykluczyć lub ograniczyć. Każda z nas otrzymała zaproszenie na bezpłatną konsultację.
Na spotkaniu poprowadził swój wykład również Adam, fryzjer pracujący w Salonie Expert, K&L Hair Design Group, gdzie wcześniej Patrycja przechodziła swoją metamorfozę włosów:) Dzięki Adamowi dowiedziałyśmy się ,że nie każdy salon fryzjerski korzysta z profesjonalnych produktów do pielęgnacji oraz farbowania włosów, co ma związek z nasza strukturą włosa. Dlatego trzeba wybierać z głową salon fryzjerski, by nie mieć problemów z włosami w przyszłości.Dostałyśmy również wskazówki dotyczące odcienia oraz koloru włosów.


A teraz poznajcie uczestniczki spotkania:


Patrycja, organizatorka - kobiecyzywiol.pl

Roksana - dzwoneczkowy-raj-mamy.pl
Dorota - codziennosckobiety.blogspot.com
Paulina - paulinakwiatkowska.pl
Ewelina - skinandtheacne.blogspot.com
Magda - krainakobiecosci.pl
Patrycja - sentimentale.pl
Daria - dzikawozkowa.pl
Natalia - nataliajarocka.pl
oraz ja:)


Dziękuję, że mogłam być razem z Wami:)

3 komentarze:

 1. Widać,że spotkanie sie udało, widzę pare nieznajomych twarzy, musze nadrobić pare blogów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O jak super, widac że bylo dobrze. Sama kiedyś chciałabym znaleźc sie na takim spotkaniu *0*

  http://allegiant997.blogspot.com/2016/03/spontaniczne-zycie.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze chciałam wziąć udział w takim spotkaniu, ale jak na razie wszystko przede mną :D

  http://gronercik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń